Facebook ve Instagram Reklamları için Büyüme Ortağınız

Sürekli gelişen reklam platformunda bir adım önde olmanıza yardımcı oluyoruz. Performansa dayalı, yaratıcı ve sağlam ölçeklendirme stratejileriyle sürdürülebilir uzun vadeli büyüme sağlar.

Uzman Sosyal Medya Ajansı Hizmetleri

Ekibimiz sosyal medya pazarlamasında olağanüstü çalışmalar yaparak her kampanyanın mükemmel olmasını sağlar.


Kampanyanızı Ölçeklendireceğiz. Şirketinizi Ölçeklendireceksiniz

Meta pazarlama uzmanlarımız, sizin herhangi bir çaba göstermenize gerek kalmadan yatırım getirisi sağlayan bir kampanya oluşturacaktır. Bize pazarlama hedeflerinizi söylemeniz yeterli, gerisini biz hallederiz: gelecekteki bira kampanyaları.

MÜKEMEL SONUÇLARA ULAŞIN

Hedefleriniz ile pazarın talebi arasındaki boşluğu kapatıyoruz

Online Satışlarınızı Artırın

Hedefli satış reklamlarıyla dijital platformlarınızda etkili satın alma işlemleri gerçekleştirin.

Nitelikli Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Potansiyel müşteri reklamlarımızla tekliflerinizle gerçekten ilgilenen potansiyel müşterilerle etkileşime geçin.

Katılımı Artırın

Reklamlarınızı işletmenize meraklı bir hedef kitleye hedefleyerek erişiminizi ve etkileşimlerinizi en üst düzeye çıkarın.

Trafiği Artırın

Özel trafik reklamlarımızla dijital alanınıza veya fiziksel mağazanıza daha fazla ziyaretçi çekin.

Farkındalık Oluşturun

Büyük platformlardaki stratejik farkındalık kampanyalarıyla potansiyel müşterinizin zihninde ön sıralarda yer alın.

Uygulama Yüklemelerini Artırın

Meta reklamlara yönelik özel uygulama tanıtım stratejilerimizle uygulamanızın kullanıcı tabanını genişletin.

Dönüşüm sağlayan bir Meta reklam kampanyası oluşturun

Şimdi işinizi dijitalde nasıl büyütebileceğinizi konuşalım

Merak Ettikleriniz​

Meta Reklam ajansı nedir?

Bir Meta reklam ajansı, işletmelerin Facebook ve Instagram'da kapsamlı pazarlama stratejileri geliştirmesine ve uygulamasına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Meta ve diğer sosyal ağlardaki etkili reklam kampanyaları aracılığıyla müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için veri odaklı bir yaklaşım kullanıyoruz.

Meta reklamcılık işime nasıl yardımcı olabilir?
Son istatistikler 3,59 milyar insanın (tüm İnternet kullanıcılarının %77'sinden fazlasının) Meta sosyal ağlarında olduğunu gösteriyor. Deneyimli, tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak, Facebook ve Instagram'da etkili pazarlama stratejileri geliştirip uygulayarak işletmenizin bu kullanıcıları çekmesine ve elde tutmasına yardımcı olabiliriz. Çabalarımızın artan web sitesi trafiği, potansiyel müşteri yaratma, satışlar ve gelir artışı dahil olmak üzere ölçülebilir sonuçlar sunmasını sağlamak için veri odaklı, kapsamlı bir yaklaşım kullanıyoruz.
Meta'daki reklam çalışmalarının sonuçlarını görmek ne kadar sürer?

Bizimle çalışırsanız kampanyanızı başlattıktan sonraki birkaç hafta içinde sonuçları göreceksiniz. Elbette bu, seçtiğiniz etkileyicilerin türüne, yaratıcı varlıklarınıza, hedef kitlenize ve mevcut müşteri ilişkilerinize bağlıdır.

Diğer online reklamcılık şirketleri aynı sonuçları sunmayabilir.

Markalaşma ve yaratıcı gelişim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Evet, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmak, uygulama yüklemelerini artırmak ve satışlarınızı hızla artırmak için kapsamlı marka bilinci oluşturma ve yaratıcı geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ekibimiz, markanızı tüm Meta kanallarında hayata geçirebilecek deneyimli tasarımcıları, metin yazarlarını ve etkileyicileri içerir.

Sektörümdeki işletmelerle çalışma deneyiminiz var mı?

Meta Reklam Ajansımız, sağlık ve finanstan e-ticaret ve teknolojiye kadar çok çeşitli sektörlerdeki işletmelerle çalışmaktadır. Nişiniz ne olursa olsun, tüm ekibimiz reklamcılık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Kendi gözlerinizle görmek için örnek olay çalışmalarımızdaki yenilikçi çözümleri okuyun.

Hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli Instagram ve Facebook reklam hizmetleri sunuyoruz:

- Instagram reklamları ve Facebook reklamları (metin, atlıkarınca ve video reklamlar)
- Etkileyici pazarlama
- E-posta pazarlama
- İçerik pazarlama
- Kampanya yönetimi
- Hedef kitle belirleme
- Benzer hedef kitleler oluşturma
- Oluşturma müşteri karakterleri
    Ve daha fazlası.

Dijital pazarlama çözümlerimiz tamamen özelleştirilebilir ve yatırım getirinizi artırmak için pazarlama hedeflerinize göre uyarlanmıştır. Çevrimiçi satışlarınızı ve bu dijital kanallardaki varlığınızı artırmak için kampanyanızın devam eden yönetimiyle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz.

Kampanyanızı diğer sosyal medyada da ölçeklendirebiliriz.

Meta reklam ajansınızla çalışmanın maliyeti nedir?

Nihai reklam maliyeti, kampanyanızın hedeflerine, ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere, yaratıcı varlıkların sayısına ve iş ortaklığı yaptığınız etkileyicilere bağlıdır. Her müşterinin özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özelleştirilmiş fiyatlandırma sağlıyoruz. Bunu sizin için de yapacağız; Meta reklam bütçenizi nasıl optimize edebileceğimizi görmek için ücretsiz bir strateji görüşmesine katılın

Rivanti'yi diğer Meta ajanslarından ayıran şey nedir?

Ekibimizin stratejik düşünmeye, kapsamlı planlamaya ve derinlemesine araştırmaya olan sevgisi bizi diğer yaratıcı ajanslardan ayırıyor.

Her müşterinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özelleştirilmiş pazarlama çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, çok çeşitli reklam stratejileri ve teknolojilerinde geniş deneyime sahiptir ve ölçülebilir sonuçlar sunmak için veriye dayalı içgörüleri kullanmaya kararlıyız.

Sürekli destek ve raporlama sağlıyor musunuz?

Evet, deneyimli profesyonellerimiz düzenli raporlama ve sürekli destek sağlar, böylece kampanyanızın ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olabilir ve pazarlama hedeflerinize ulaşmak için gereken tüm desteği alabilirsiniz.